Blue Vampires Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blue Vampires Forum

The Gloria Bistrita fans forum!
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 :)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
bianca




Posts : 1
Join date : 2008-07-14

:) Empty
PostSubject: :)   :) Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 2:57 pm

Bai nu stiu cum sa spun...m-am trezit eu acum mai desteapta sa scriu in romana cand se posteaza numai in engleza...nu are nici o logica mai baieti...Gloria e o echipa Romaneasca....noi suntem romani...nu inteleg toata chestia asta cu engleza...hai sa spunem ca mai avem si straini...foarte bine..facem un topic in care sa se vorbeasca in engleza...
Parerea mea...
Back to top Go down
Mihalceaa




Posts : 2
Join date : 2008-08-18

:) Empty
PostSubject: Re: :)   :) Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 1:13 pm

Buna .. sunt din Tirgu Mures, si mi-ar place sa vin la cateva meciuri ale Gloriei .. insa am o problema: in legatura cu bilete, mi-e frica ca spre exemplu la meciul cu Steaua nu voi mai gasi, de aceea as fi bucuros daca cineva poate sa imi ia din timp, si cand ajung ii voi da banii. Id-ul de mess: mihalcea_mad_dog .Multumesc anticipat! Rolling Eyes
Back to top Go down
doru.il




Posts : 7
Join date : 2008-03-18

:) Empty
PostSubject: Re: :)   :) Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:28 am

Nu vor fi astfel de probleme; de acum incolo, se va intra doar pe baza de abonament sau pe bilete cu cod de bare. Turchinetii vor fi activi incepand cu acest meci, la pauza urmand a se afisa pe tabela numarul exact al spectatorilor prezenti la partida.

Pentru contact,va rog accesati site-ul neoficial al Gloriei
www.cfgloria1922.piczo.com
Back to top Go down
Sponsored content





:) Empty
PostSubject: Re: :)   :) Icon_minitime

Back to top Go down
 
:)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Blue Vampires Forum :: The Blue Vampires-
Jump to: